„Podaj Łapę” – Międzynarodowy Dzień Zwierząt

„Dopóki ktoś nie umiłował zwierzęcia,
część jego duszy pozostaje nieobudzona”
Anatole France

Podaj łapę!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt Szkolny Klub Wolontariusza wspólnie z naszym Przedszkolem zorganizował akcję charytatywną na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Reksio” w Bielsku-Białej oraz dla Schroniska w Żywcu. Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za ogromne zaangażowanie. Wspólnie zebraliśmy zapas karmy dla psów i kotów oraz ręczniki i koce. Wolontariusze zawieźli dary rzeczowe i zwiedzili schronisko. Dziękujemy p. Andrzejowi Dunatowi za zapewnienie transportu.

D. Klimczyńska
K. Kołodziej-Kwaśny