Zajęcie otwarte w grupie Zajączków

W poniedziałek 4 grudnia w grupie Zajączków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Mogli oni zobaczyć, jak funkcjonują ich pociechy w grupie przedszkolnej oraz jakie treści prezentowane są dzieciom. Podczas zajęć dzieci otrzymały list od świętego Mikołaja, w którym poprosił o pomoc w ostatnich przygotowaniach do swojej corocznej wyprawy. Małe elfy segregowały świąteczne paczki oraz karmiły renifery doskonaląc przy tym swoje kompetencje matematyczne. Rodzice mogli uczestniczyć w zabawach ruchowych tworząc świąteczne zaprzęgi oraz mierząc się z dziećmi w bitwie na śnieżki. Po skończonych zajęciach dzieci wraz z rodzicami wykonywały świąteczne stroiki na zbliżający się kiermasz przedszkolny.