Mikołajki w Przedszkolu

Wizyta świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie już od listopada. Razem ze swoimi paniami tworzą listy do Mikołaja, uczą się wierszyków i piosenek. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Mamusie zadbały o  świąteczne stroje, a nawet zabawne, mikołajkowe gadżety, które pięknie prezentowały się na wspólnych zdjęciach. Kolejny raz, Mikołaj nie zawiódł dziecięcych oczekiwań. Odwiedził nas z wielkim worem pełnym prezentów. Dzieci nie ukrywały swojego zachwytu tą wizytą. Dziękujemy Mikołajowi i liczymy na kolejne spotkanie za rok.
Zapraszamy do galerii zdjęć: