Świąteczne Figurki – warsztaty kreatywne w Grupie III i IV

W poniedziałek 4 grudnia przedszkolaki z grupy Lisków i Sówek uczestniczyły w warsztatach kreatywnych zorganizowanych w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Podczas warsztatów prowadzonych przez Panią Joannę Pik, dzieci malowały farbami gipsowe, świąteczne figurki i zawieszki. Zadanie, mimo że niełatwe i wymagające sporo precyzji oraz skupienia uwagi, było dla nich doskonałą atrakcją i świetną zabawą. Przedszkolaki puściły wodze fantazji i po chwili białe bałwanki, Mikołaje i świąteczne dzwonki nabrały pięknych, soczystych kolorów. Ponadto w ruch poszły butelki z brokatem, więc po chwili świeciły się nie tylko ozdabiane prace i ręce dzieci, ale także cała sala. Figurki po wysuszeniu zostały pięknie zapakowane i przekazane na nadchodzący Kiermasz Bożonarodzeniowy. Oczywiście mali artyści także otrzymali na pamiątkę jedną ze swoich prac, aby przypominała im te pracowicie, aczkolwiek bardzo miło i kreatywnie spędzone chwile.

Bardzo dziękujemy Pani Joannie za przygotowanie ciekawych warsztatów oraz Gminie Wilkowice za umożliwienie ich przeprowadzenia.

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status