Złote dziewczyny i srebrni chłopcy

25 stycznia odbyły się Gminne Igrzyska młodzieży w koszykówkę, w których na hali wilkowickiego GOSiR-u rywalizowała młodzież szkolna naszej gminy. Świetnie zaprezentowały się drużyny z Mesznej, a w szczególności dziewczyny, które po niespodziance jaką sprawiły wygrywając w trudnym meczy eliminacyjnym z SP1 w Bystrej, w finale pokonały SP1 Wilkowice, tym samym awansując do zawodów na szczeblu powiatowym. Tylko nie co gorzej poszło drużynie chłopców, w meczy eliminacyjnym po emocjonującej pogoni za wynikiem zdołali pokonać zespół z SP1 Wilkowice, by w finale spotkać się z kolejnym faworytem zawodów, czyli ponownie SP1 Bystra. Tym razem nie udało się wygrać, przeciwnicy okazali się lepsi, jednak warto zaznaczyć zaangażowanie i chęć walki naszych chłopaków, którzy podjęli i stawili czoła rywalom.

Brawo obie drużyny, to były naprawdę udane zawody!