POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

XXVI POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „SŁOŃCE, SŁOŃCE I ŻYCIE”

   Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie klas trzecich reprezentowali naszą szkołę w XXVI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Słońce, słońce i życie” który odbył się 11 marca w Pałacu Czeczów w Kozach.

W przesłuchaniach recytatorskich brała udział uczennica klasy IIIb Natalka Jędryka która zaprezentowała wiersz Jana Brzechwy „Żuraw i czapla” oraz fragment prozy G.Kasdepke pt.;„Mucha”. Wiersz Juliana Tuwima „Słoń Trąbalski” oraz fragment prozy A. i Cz. Centkiewiczów pt.;„Zaczarowana zagroda” zaprezentował uczeń klasy IIIa Franciszek Kubica. Kamil Mucha uczeń klasy IIIb zaprezentował wiersz Jana Brzechwy „Chrząszcz” oraz fragment prozy A. Waligóry i U. Młodnickiej pt.;„Jesteś ważny Pinku”.

Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym uczestnikom za włożony trud w przygotowanie się do konkursu, ogromne zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Dziękujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

12 marca uczennice klasy 5: Joanna Góralczyk-Rajewska oraz Natalia Kajstura wzięły udział w eliminacjach powiatowych XXVI Konkursu Recytatorskiego „Słońce, słońce i życie”. Odbyły się one w Pałacu Czeczów w Kozach. Każda przygotowała 2 utwory: fragment prozy oraz poezję.

Natalii i Joannie serdecznie gratulujemy – dziewczęta wkładając wiele trudu w przygotowania i pokonując tremę, godnie reprezentowały naszą szkołę.

Dziękujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

 

 

 

 

 

Back To Top