„Zaśpiewajmy kolędę…”- udział przedszkolaków w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

W niedzielę 14 stycznia br. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w XXX Jubileuszowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Kościele Parafialnym w Mesznej. Dla młodszych grup był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością, więc dzieci wykazały się dużą odwagą wychodząc na scenę. Wszystkie grupy pięknie zaśpiewały kolędy, a ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami od zgromadzonej publiczności. Dzieci otrzymały także w podziękowaniu za udział upominki od organizatorów.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w wydarzeniu, a także za wystrojenie dzieci w piękne kostiumy kolędników.