Wizyta samorządowców w SP w Mesznej i wręczenie czwartoklasistom kodeksów ruchu drogowego.

Za nami niecodzienna, choć bardzo ważna uroczystość w szkole podstawowej w Mesznej, podczas której policjanci oraz samorządowcy, ze Starostą Bielskim Andrzejem Płonką oraz Wójtem Gminy Januszem Zemankiem na czele, przybliżali dzieciom kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Po spotkaniu, którego inicjatorem był Radny Powiatu Bielskiego, Adam Caputa, wszyscy uczniowie naszej Gminy, którzy przygotowują się do egzaminu na kartę rowerową, otrzymali ufundowane przez Powiat Bielski kodeksy ruchu drogowego.  Jest to początek akcji, która przeniesie się na wszystkie pozostałe gminy powiatu bielskiego. A wszystko to ma służyć bezpiecznemu poruszaniu się na jezdni i chodniku przez młodych ludzi.

.