CHOINKA DLA ZWIERZĄT

CHOINKA DLA ZWIERZĄT – PRELUDIUM ŚWIĄT

    Jak co roku początkiem grudnia Mikołaj zaprosił na ucztę naszych dzikich przyjaciół.
W minioną sobotę wokół „Chaty na Groniu” pełno było radości i śmiechu, dziecięcych wygłupów i przyjaznych rozmów dorosłych. Uczniowie szkół i przedszkolaki wraz  z nauczycielami i rodzicami ubierali choinki własnoręcznie przygotowanymi ozdobami z warzyw, owoców, roślin i kwiatów, które lubią zwierzęta. Na drzewach można było podziwiać ażurowo wycinane buraczki, finezyjne zawijasy z marchewek, pełne wyobraźni figurki i ozdoby ze słomy, a nawet owocowo – ziołowe „buźki” czy ziarenkowe sopelki.Pomysłowość uczestników konkursu na najpiękniejszą „choinkę dla zwierząt” z każdym rokiem coraz bardziej zaskakuje organizatorów i komisję.

Szalejące na śniegu dzieciaki starym zwyczajem odwiedził Mikołaj, który wspólnie z Mikołajką obdzielił wszystkich cukierkami oraz wręczył prezenty i upominki uczestnikom z poszczególnych szkół i przedszkoli. Radości i śmiechom nie było końca, a zwierzaki, które zjawiły się, gdy cały gwar ucichł z pewnością doceniły rarytasy, jakie dla nich przygotowano.


 

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status