Jadłospis – Szkoła

Obiady w Szkole:

25.09.2023r PONIEDZIAŁEK

OBIAD   Grochówka z kiełbasą, ziemniakami i zieleniną.(pszenica, seler) Makaron (pszenica) z białym serem,( mleko) masłem i cukrem.. Kompot wieloowocowy,  suszone jabłka.

26.09.2023r WTOREK

OBIAD   Zupa brokułowa z zacierką i zieleniną.(pszenica, seler) Pieczeń z indyka, fasolka szparagowa z bułką tartą,(pszenica) ziemniaki.(mleko) Kompot wieloowocowy.

27.09.2023r ŚRODA

OBIAD  Zupa pomidorowa z ryżem  i zieleniną.(mleko, pszenica, seler) Kotlet schabowy panierowany,(jajka, pszenica) mizeria z koperkiem i śmietaną, (mleko) ziemniaki.(mleko) Kompot wieloowocowy.                                                       

28.09.2023r CZWARTEK

OBIAD  Zupa jarzynowa z makaronem  i zieleniną.(pszenica, seler) Bitki wołowe w sosie, (pszenica) surówka z białej kapusty z marchewką i cebulą, ziemniaki. (mleko) Kompot wieloowocowy. 

29.09.2023r PIĄTEK

OBIAD   Zupa krem z zielonych ogórków z uszkami  i zieleniną.(mleko, seler, pszenica) Filet z miruny w cieście,(ryba, jajka, pszenica) sałatka z buraczków z jabłkiem, ziemniaki.(mleko) Kompot wieloowocowy.

 

  • Informacje o obecności konkretnego alergenu podawane są w nawiasie przy danej potrawie.

 

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status