Wznowienie pracy Przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Mesznej informuje, że od 08 czerwca 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku zostaje wznowiona działalność przedszkola.

Wszystkich zainteresowanych rodziców zajęciami opiekuńczymi w przedszkolu prosimy o wypełnienie „Oświadczenia rodzica dziecka uczęszczającego do PP w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Mesznej od 08.06.2020 r. do 30.06.2020 r. w okresie stanu epidemiologicznego.” Oświadczenia zostaną wysłane przez wychowawców grup przedszkolnych. Należy je wypełnić i odesłać na adres email nauczycielek najpóźniej do 3 czerwca 2020 roku do godziny 15:00.

Prosimy również o zapoznanie się z „Procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu Publicznym w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Mesznej  w związku z wystąpieniem sytuacji epidemicznej COVID-19.”

Informujemy, że w dalszym ciągu prowadzone będzie zdalne nauczanie dla dzieci pozostających w domu.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, personelu przedszkola oraz Was i Waszych Rodzin, prosimy o przemyślane i odpowiedzialne decyzje w tych trudnych dla nas wszystkich. czasach.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia!!!

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status