Wyniki konkursu „Przyroda mojego regionu”

Konkurs „Przyroda mojego regionu” został zorganizowany  dla dzieci z całej Polski. Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie dziecięcych zdolności i kreatywności oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Warunkiem udziału było wykonanie pracy w formacie A4 przedstawiającej lokalną przyrodę z użyciem materiałów odpadowych. Spośród wszystkich nadesłanych prac, jury w postaci grona pedagogicznego naszego przedszkola, wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Julia Marzecka z Przedszkola Publicznego w Bystrej

II miejsce – Grupa „Motylki’ z Niepublicznego Przedszkola „Kubisiowy ogród” w Węgrzycach

III miejsce – Michał Mościcki z Przedszkola numer 17 w Elblągu

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody już są w drodze 🙂