Widowisko Mądra sowa

22 czerwca 2023r., dzień przed zakończeniem roku szkolnego, spotkaliśmy się w sali gimnastycznej  na „Gali najlepszych uczniów”. Najpierw obejrzeliśmy przedstawienie pt. „Mądra sowa” przygotowane przez Koło teatralne z klasy Vb i IVb pod opieką p. G. Kubicy. Uczniowie byli poprzebierani za leśne zwierzątka, które przychodziły do mądrej sowy prosić o radę w sytuacjach konfliktowych. Gdy mądra sowa ucięła sobie drzemkę, sprawę wziął w ręce jej wnuczek. Założył okulary babci i zaczął pomagać zwierzętom. Niestety, wynikły z tego same kłopoty. Morał z widowiska trzeba będzie przepracować podczas nadchodzących wakacji  – „jeżeli chcesz pomagać drugiemu człowiekowi, patrz na niego sercem”.

Po spektaklu p. Dyrektor i nauczyciele – opiekunowie uczniów biorących udział w konkursach przedmiotowych i sportowych, wręczyli swoim podopiecznym nagrody i dyplomy.


 

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status