Wakacyjna akcja #kamyki

Grupa III przyłącza się do zabawy z kamykami. W przedszkolu ozdobiliśmy nasze kamienie a teraz ruszą w świat. Na pewno sprawią komuś dużo radości. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

O co chodzi?
Pomysł na zabawę przywędrował do nas z Czech. Polega on na malowaniu i znajdywaniu kamyczków.
Czym malować?
Potrzebne będą farby akrylowe, lakier do zabezpieczenia kamyczka, oraz chęci. Zabawa rozwija kreatywność, zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Pomalowany i zabezpieczony lakierem kamyczek oznaczamy na odwrocie logiem Facebooka oraz nazwą grupy #kamyki. Do tego dopisujemy kod pocztowy miasta, w którym kamyczek powstał.
Kamyczek jest gotowy do swojej podróży. Można go teraz umieścić w widocznym miejscu- na chodniku, na ławce, w parku, gdziekolwiek, aby mógł dać radość komuś, kto go znajdzie.
Pochwal się na grupie co zmalowałeś! Możesz też napisać gdzie zostawisz kamyk. Koniecznie wtedy podaj miasto, oraz orientacyjną lokalizację- nazwa ulicy, parku, skweru, pomnika.
Znalazłeś kamyczek?
Pochwal się nim! Zrób mu zdjęcie i wstaw tutaj post, w którym napiszesz kod pocztowy, jaki znajduje się na kamyczku. Wpisywanie kodu pocztowego ułatwi autorowi znalezienie swojej pracy na grupie.
Kamyczek możesz sobie zostawić, lub położyć w inne miejsce, aby kontynuował swoją podróż!
Zabawa dotyczy całej Polski! Od nas zależy jak daleko powędrują nasze kamyki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status