ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA

ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA W CZASIE TYMCZASOWEGO OGRANICZENIA FUNKCJONOWANIA JEDNOSTEK OŚWIATY

Szanowni Rodzice

W związku rozporządzeniem MEiN z dnia 8 kwietnia 2021 r. zostaje przedłużone ograniczenie funkcjonowania pracy placówek oświatowych tj. szkoły i przedszkola. Zainteresowanych rodziców wymienionych w rozporządzeniu MEiN  z dnia  26 marca 2021 r. opieką przedszkolną i świetlicową w szkole prosimy o kontakt z placówką.  Prosimy o pobranie i wypełnienie wniosków.

Wniosek – pobierz


od 29 marca 2021 r. do 09 kwietnia 2021 r. zostały zawieszone zajęcia dydaktyczno -wychowawcze w przedszkolu, z wyjątkiem zapewnienia miejsc dla dzieci medyków i służb porządkowych czynnych zawodowo oraz innych wymienionych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Do tej pory zgłosił się tylko jeden rodzic zainteresowany. Jeżeli jednak uprawnieni zgodnie z rozporządzeniem rodzice zdecydują się do przyprowadzania dziecka do przedszkola, prosimy o przesłanie na adres: sekretariat@zspmeszna.pl do dnia 6 kwietnia 2021 do godziny 09.00  wniosku o zorganizowanie opieki dla dziecka. Brak kontaktu z Państwa strony będzie oznaczał, że nie skorzystacie z opieki przedszkolnej. Ponadto informujemy, że zajęcia z dziećmi będą prowadzone w formie zdalnej.

Wniosek – pobierz

Wszystkim Państwu i naszym Przedszkolakom życzymy dużo zdrowia w tym trudnym dla nas czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status