Od najmłodszego, aż po starszaka – wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!

„Przedszkolak zuchem jest nad zuchy, obce mu fochy i w nosie muchy.  Zmęczony śpi, jak mały miś, wielką przygodę przeżył dziś” – słowa hymnu doskonale odzwierciedlają nasze nastroje po Dniu Przedszkolaka, który miał miejsce w naszym przedszkolu w środę 20 września. Przedszkolaki tego dnia zebrały się w jednej sali, by razem świętować – dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze – pokazywały swoim kolegom i koleżankom to, czego zdążyły się już nauczyć w pierwszych dniach września. Wszystkie grupy pięknie się zaprezentowały, jednak szczególne uznanie należy złożyć najmłodszym przedszkolakom: Jeżykom i Zajączkom, dla których był to debiut na przedszkolnej scenie. Oczywiście w trakcie świętowania nie mogło zabraknąć zabaw przy muzyce i bańkach mydlanych, słodkiego poczęstunku, a także pamiątkowych zdjęć. Wszyscy życzymy sobie, aby kolejne dni w naszym pięknym  przedszkolu były równie wesołe i przyjemne!

Galeria zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia dostępna jest na Dysku Google – https://drive.google.com/drive/folders/13617NQO5BVahLdmWglhjp_q5NanIK1ZV?usp=sharing

 

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status