Gminne zawody w tenisie stołowym

23.10.2023 na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Bystrej odbyły się zawody gminne w tenisie stołowym, w których udział wzięli również reprezentanci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mesznej.

W kategorii chłopców młodszych dopiero w finale ulegliśmy drużynie gospodarz zajmując II miejsce. W kategorii chłopców starszych do finału co prawda nie awansowaliśmy, ale w meczu o III miejsce graliśmy na tyle skutecznie, że srebrne metale zawisły na szyjach naszych uczniów. W kategorii dziewcząt starszych walka była zawzięta, lecz ostatecznie meldujemy się tuż za podium.

Brawo dla wszystkich! Dziękujemy organizatorom, za sprawne przeprowadzoną rywalizację!