Dzień Otwarty w Przedszkolu i Zebranie z Rodzicami

Przypominamy, że 1 września w godzinach 9:00 – 12:00 odbędzie się Dzień Otwarty w naszym nowym przedszkolu. Bardzo prosimy, aby do przedszkola wchodzić wejściem głównym – od ulicy Szczyrkowskiej. Ścieżka  od strony parkingu na dawnym boisku szkolnym nie jest do tego celu przygotowana i ze względów bezpieczeństwa, prosimy z niej nie korzystać. W szatni na tablicy ogłoszeń po lewej stronie znajdą Państwo, ważne informacje dotyczące przedszkola, w tym, wykaz dzieci z każdej grupy. Prosimy, aby odszukać z dzieckiem jego półeczkę (będzie podpisana) i przebrać mu buty.  Rodzice zostaną poproszeni o ubranie ochraniaczy na obuwie. Następnie zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym budynkiem. Dzieci 2,5 i 3-letnie (Jeżyki) mają salę w kolorze żółtym. Znajduje się ona po lewej stronie szatni. Dzieci 3 i 4-letnie (Zajączki) mają salę w kolorze jasnozielonym. Dzieci 4 i 5-letnie (Liski) mają salę w kolorze ciemnozielonym. Dzieci 6-letnie (Sówki) mają salę w kolorze niebieskim. Do wszystkich sal prowadzą kolorowe ścieżki na podłodze.

We wtorek 5 września o godzinie 16:30 zapraszamy na Zebranie z Rodzicami. Wtedy zostaną rozdane niezbędne dokumenty.