Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

„Dzisiaj wszystkie wnuki wspaniałe, te bardzo duże i bardzo małe, w podzięce szepczą dziadkom do uszka: KOCHAMY WAS BARDZO Z CAŁEGO SERDUSZKA!” 

Słowa wiersza doskonale pasują do minionych dni, bowiem 25 i 26 stycznia do naszego przedszkola przybyli goście, którzy zajmują szczególne miejsce w serduszkach małych dzieci  – nasze kochane Babcie i wspaniali Dziadkowie. Przy pysznym poczęstunku dziadkowie obejrzeli występy artystyczne przygotowane przez wnuki. Poprzez wiersze, piosenki i tańce dzieci podziękowały im za ofiarowane serce, dobroć i miłość, a także za nieustanny trud i poświęcenie. Wnuki złożyły także babciom i dziadkom życzenia oraz w dowód miłości i wdzięczności wręczyły własnoręcznie zrobione prezenty. Bardzo dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za liczne przybycie, a także Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć – https://drive.google.com/drive/folders/1A8cwyYN0B_f_4YMKGta5MEx5_okEYXGr?usp=drive_link

 

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status