Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

„Dzisiaj wszystkie wnuki wspaniałe, te bardzo duże i bardzo małe, w podzięce szepczą dziadkom do uszka: KOCHAMY WAS BARDZO Z CAŁEGO SERDUSZKA!”

Słowa wiersza doskonale pasują do minionych dni, bowiem 25 i 26 stycznia do naszego przedszkola przybyli goście, którzy zajmują szczególne miejsce w serduszkach małych dzieci  – nasze kochane Babcie i wspaniali Dziadkowie. Przy pysznym poczęstunku dziadkowie obejrzeli występy artystyczne przygotowane przez wnuki. Poprzez wiersze, piosenki i tańce dzieci podziękowały im za ofiarowane serce, dobroć i miłość, a także za nieustanny trud i poświęcenie. Wnuki złożyły także babciom i dziadkom życzenia oraz w dowód miłości i wdzięczności wręczyły własnoręcznie zrobione prezenty. Bardzo dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za liczne przybycie, a także Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć – https://drive.google.com/drive/folders/1A8cwyYN0B_f_4YMKGta5MEx5_okEYXGr?usp=drive_link