Zimno, coraz zimniej – przedszkolaki pomagają zwierzętom przetrwać zimę!

W sobotę 3 grudnia przedszkolaki z Mesznej wzięły udział w corocznej akcji „Choinka dla zwierząt – zimowy zlot młodzieży „Mikołajki 2022”.  Dzieci wraz z rodzicami przybyły do Chaty na Groniu, by ozdobić  przygotowane przez organizatorów choinki.
Każda placówka biorąca udział w zlocie dostała do ozdobienia jedno drzewko. Przedszkolaki ochoczo dekorowały naszą choinkę własnoręcznie zrobionymi, jadalnymi ozdobami. Na drzewku zawisły piękne warzywne i owocowe łańcuchy, bombki z jabłek czy sopelki z marchwi. Obok nich znalazły się także bałwanki, serduszka, gwiazdki z buraków, jabłek oraz ziaren, a także wiele, wiele innych pomysłowych dekoracji. Gdy wszystkie drzewka zostały już ozdobione – wszyscy udali się na taras chaty, by ogrzać się przy gorącej herbacie. Oczywiście jak co roku, na zlocie zjawił się także specjalny gość – Święty Mikołaj z workiem prezentów, którymi chętnie obdarował wszystkich uczestników.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tej wspaniałej imprezy, rodzicom, którzy nie tylko wraz ze swoimi pociechami przybyli na Groń, ale także pomogli dzieciom w przygotowaniu wspaniałych ozdób oraz samym przedszkolakom, które tak zaangażowały się w ozdabianie naszego drzewka. Z pewnością nasza choinka cieszyła oczy wszystkich uczestników, ale przede wszystkim zapewni pożywienie głodnym zwierzętom. Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć – https://drive.google.com/drive/folders/1L8nO3yLLhGi4Q5Q9hZXKxgRGQxt2wl05?usp=share_link

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status