Warsztaty ekologiczne – bombowa świeca z wosku pszczelego

Dlaczego bombowa? Dzieciaki uznały, że kojarzy im się z laską dynamitu. Ale przyznam im rację. Ta świeca jest bombowa ponieważ ma niesamowite właściwości. Wosk pszczeli jest naturalnym surowcem produkowanym przez pszczoły. Świece wykonane w 100% z wosku pszczelego nie wydzielają szkodliwych substancji, a dodatkowo emitują jony ujemne, które oczyszczają powietrze z kurzu, pleśni, wirusów, bakterii i innych zanieczyszczeń. A jak przepięknie pachną! Dzieciaki już drugi raz pracowały na warsztatach z woskiem pszczelim i od razu z radością rozpoznały ten zapach. Użyliśmy wosku w formie węzy pszczelej, ponieważ praca z nią jest bardzo prosta i nie wymaga wysokiej temperatury, dlatego wykonanie naszej świecy było zupełnie bezpieczne. To już ostatnia propozycja na naszych warsztatach ekologicznych.

Nasze pozostałe prace można obejrzeć po klikając tutaj.

Większość z nich będzie można kupić podczas kiermaszu ekologicznego on-line. Zapraszamy w czerwcu.