W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale…

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. Zgodnie z tradycją, w czwartek 12 stycznia, w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Dla przedszkolaków był to dzień niezwykły, przez wielu wyczekiwany od dłuższego czasu. Dzieci, które miały okazje przebrać się za ulubionych bohaterów z zaciekawieniem wchodziły do sal, gdzie dołączały do zabawy z innymi królewnami, wróżkami, policjantami czy superbohaterami… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich  postaci, które odwiedziły w tym dniu przedszkole. Tuż po śniadaniu dzieci udały się  do sali krasnoludków, gdzie rozpoczęły zabawę…Przedszkolaki z radością i dumą prezentowały wszystkim swoje piękne, barwne stroje, uczestniczyły w licznych zabawach i konkurencjach, bawiły się i tańczyły do skocznej muzyki, a w chwili zmęczenia udały się na słodki poczęstunek. Bal ten był wyjątkowym, niezwykle miłym wydarzeniem, które z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w galerii Dysku Google – https://drive.google.com/drive/folders/17VIw_l-VQWHRHER2pt-QJxjO5AZK-VNZ?usp=share_link

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status