Tablica informująca o stanie jakości powietrza.

Od 24 lutego w naszej placówce funkcjonuje tablica informująca o stanie jakości powietrza. Znajduje się w miejscu możliwie najbardziej widocznym w obecnych czasach dla opiekunów dzieci czyli w oknie sali nr 1 (sala zerówki). Tablica będzie codziennie uzupełniana za pomocą piktogramów czyli obrazków symbolizujących nasze samopoczucie w związku ze stanem zanieczyszczenia powietrza. Zachęcamy do zapoznania się z nią oraz plakatem informacyjnym dotyczącym kampanii edukacyjno-informacyjnej „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”.