Rozpoczęcie roku szkolnego w przedszkolu

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 W PRZEDSZKOLU

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mesznej informuje, że dzieci ,które zostały przyjęte do Przedszkola Publicznego w Mesznej na rok szkolny 2021/2022 przychodzą do przedszkola   1 września 2021 r.,  zgodnie z zadeklarowaną we wniosku godziną przyjścia. Na drzwiach placówki zostaną wywieszone listy dzieci z podziałem na grupy. W tym roku mamy dwie grupy 5,6 latków. Jedna grupa będzie funkcjonowała na terenie szkoły, a druga na terenie przedszkola. Obydwie grupy będą realizowały gotowość szkolną.

3 września 2021 r. o godzinie 16.30 odbędzie się na sali gimnastycznej zebranie rodziców. Z uwagi na zmianę sposobu wnoszenia opłat za posiłki obecność rodziców na zebraniu jest obowiązkowa.

Na zebranie przychodzi tylko jeden rodziców. Każdy rodzic przychodzi w maseczce i dezynfekuje ręce przy wejściu do szkoły.