Rozpoczęcie roku szkolnego w przedszkolu

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 W PRZEDSZKOLU

 

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mesznej informuje, że dzieci ,które zostały przyjęte do Przedszkola Publicznego w Mesznej na rok szkolny 2021/2022 przychodzą do przedszkola   1 września 2021 r.,  zgodnie z zadeklarowaną we wniosku godziną przyjścia. Na drzwiach placówki zostaną wywieszone listy dzieci z podziałem na grupy. W tym roku mamy dwie grupy 5,6 latków. Jedna grupa będzie funkcjonowała na terenie szkoły, a druga na terenie przedszkola. Obydwie grupy będą realizowały gotowość szkolną.

3 września 2021 r. o godzinie 16.30 odbędzie się na sali gimnastycznej zebranie rodziców. Z uwagi na zmianę sposobu wnoszenia opłat za posiłki obecność rodziców na zebraniu jest obowiązkowa.

Na zebranie przychodzi tylko jeden rodziców. Każdy rodzic przychodzi w maseczce i dezynfekuje ręce przy wejściu do szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status