PixBlocks Programming Challenge – największy konkurs programowania w Polsce dla uczniów szkół podstawowych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w 4. edycji PixBlocks Programming Challenge – największym konkursie programowania w Polsce dla uczniów szkół podstawowych.

Młodzi programiści ze szkół podstawowych ponownie zawalczą o tytuł Mistrzów Programowania. Konkurs ma na celu propagowanie wśród uczniów nauki programowania, jako kroku w stronę przyszłości.

Konkurs zostanie przeprowadzony w 3 kategoriach wiekowych:

  • uczniowie klas 1-3
  • uczniowie klas 4-6
  • uczniowie klas 7-8

Na uczestników czekają fantastyczne nagrody!

Zapraszam do zapoznania się z zasadami konkursu pixchallenge.org i razem z zespołem PixBlocks czekamy na Wasze zgłoszenia.

Z poważaniem
dr Krzysztof Krzywdziński

Link do pobrania programu PixBlocks

Uwaga:
Konkurs PixBlocks Programming Challenge jest konkursem indywidualnym.
Szkoła Podstawowa w Mesznej nie jest organizatorem konkursu.

Uczniowie zainteresowani konkursem muszą zarejestrować się do konkursu indywidualnie, ale mogą w tym celu wykorzystać swój „szkolny” adres e-mail. Uczeń powinien zainstalować aplikację PixBlocks (https://pixblocks.com/setup.exe) na swoim prywatnym komputerze (laptopie) i wykonać zadania kwalifikacyjne do 3 czerwca 2022r. Finał konkursu rozpocznie się 11 czerwca 2022r (w sobotę) o godzinie 9.00.

Uczniowie rozwiązują zadania kwalifikacyjne i finałowe indywidualnie w domu, na swoich prywatnych komputerach, po zalogowaniu się do aplikacji PixBlocks.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu PixBlocks Programming Challenge są zamieszczone na stronie organizatora: https://pixchallenge.org/

 

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status