„Nasze przepisy na zdrowe słodycze” – wspólna książka kucharska

W drugiej połowie listopada do rodziców dzieci przedszkolnych została rozesłana informacja o możliwości wzięcia udziału we wspólnym tworzeniu książki z przepisami na zdrowe słodycze. Zdrowie i ekologia to nasze priorytety w tym roku szkolnym. Warunkiem wzięcia udziału w akcji było wykonanie słodyczy z udziałem dzieci i stworzenie fotorelacji. Przepisy wraz ze zdjęciami zostały opracowane i zebrane w całość. Następnie książka została wysłana do druku. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali drobne upominki, choć chyba najlepszym prezentem był wspólnie spędzony czas oraz stworzenie razem czegoś fajnego.  Książka powstała w ramach realizacji programu „Zdrowi z natury”. Autorem projektu jest pani Michalina Matlak.

Pozostałe akcje związane z Programem można obejrzeć po linkiem: http://www.meszna.edu.pl/zdrowi-z-natury/