Nadanie nazw grupom w Przedszkolu Publicznym w Mesznej

Uroczystość nadania grupom przedszkolnym nazw odbyła się 30 listopada w sali gimnastycznej naszej szkoły. Przygotowania do uroczystości polegały na nauce dzieci wierszy, piosenek i tańców, gdyż każda grupa chciała jak najlepiej przygotować się do tej uroczystości i zaprezentować się na forum. Przygotowania te bardzo zintegrowały grupę. Zadbano o każdy szczegół – nawet stroje dopasowane były kolorystycznie do nazwy grupy. Dobrano tematycznie wiersze i piosenki. Po prezentacji poszczególne grupy otrzymały swoje nazwy. Dzieci najmłodsze 3,4-latki „Krasnale”. Średniaki, czyli dzieci 4,5-letnie „Słoneczka”. Najstarsze dzieci 6-letnie „Mali odkrywcy”. Każda z grup otrzymała od pani Dyrektor tabliczkę z nazwą na drzwi swojej sali. Była też okazja do wspólnych zdjęć.
Uroczystość ta sprawiła nam wszystkim dużo radości, przełamała bariery u niektórych dzieci i pozwoliła zobaczyć rodzicom pracę swojego dziecka w przedszkolu po stosunkowo krótkim czasie.

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status