Konkurs „Święty Jan Paweł II – wspomnienia”

KONKURS ZORGANIZOWANY Z OKAZJI DNIA PATRONA SZKOŁY „ŚW. JAN PAWEŁ ll – WSPOMNIENIA”

• Konkurs plastyczny dla dzieci klas I-III.
  • Forma: historyjka obrazkowa lub komiks.
  • Temat: „Jak wyobrażam sobie moje spotkanie z św. Janem Pawłem II”.

• Konkurs literacki dla uczniów klas 4-6.
  • Temat: uczestnicy konkursu powinni opisać wspomnienia swoich bliskich ( mamy, taty, cioci, wujka, babci, dziadka) związanych z wizytami Jana Pawła II na ziemi polskiej.
  • Forma: wywiad lub opowiadanie.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Termin nadsyłania prac: od 15.03. do 23.04.2021 r. Prace plastyczne dzieci z klas I-III mogą przynosić bezpośrednio do szkoły, ( prace można złożyć u wychowawcy, w sekretariacie lub p. Mirosławie Kryger), natomiast prace literackie proszę przesyłać na adres:   miroslawa.kryger@meszna.edu.pl

W części podsumowującej konkurs zostanie wydany album z pracami dzieci, który podarujemy w imieniu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mesznej, do Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach oraz do Instytutu Dialogu Międzykulturowego Jana Pawła II w Krakowie.

Szczegóły odnoście konkursy w regulaminie – pobierz