Konkurs fotograficzny „Nasza piękna zima”.

Zapraszamy uczniów klas 1 – 3 do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Nasza piękna zima” – Cztery pory roku w Mesznej.

Jest to I edycja czteroetapowego konkursu fotograficznego. Każdy etap będzie dotyczył innej pory roku. Konkurs związany jest z rozwijaniem u dzieci wrażliwości na piękno natury i zauważenie tego piękna wokół siebie. Ma na celu upowszechnianie i popularyzację fotografii jako dziedziny sztuki oraz zachęcenie uczestników do spacerów i obserwacji przyrody o różnych porach roku.

Więcej informacji – w regulaminie konkursu:
Konkurs fotograficzny – regulamin
Konkurs fotograficzny – oświadczenia