KONKURS „ Ekobroszura” w ramach programu „Pozwólmy Ziemi Oddychać”

KONKURS „ Ekobroszura” w ramach programu „Pozwólmy Ziemi Oddychać”

Nasza szkoła zakwalifikowała się do programu „Pozwólmy Ziemi Oddychać”, którego celem jest edukacja ekologiczna, podniesienie świadomości ekologicznej i wiedzy na temat klimatu i czystości powietrza wśród uczniów naszej szkoły oraz społeczności lokalnej.

Zachęcamy do udziału w konkursie pt. „Ekobroszura”, którego celem jest wzrost świadomości uczniów na temat ochrony środowiska, a zwłaszcza czystości powietrza oraz pogłębienie i rozpowszechnianie wiedzy na temat działań proekologicznych wśród społeczności lokalnej.

Konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-6.

Temat: „Ekobroszura” – uczestnicy konkursu powinni zaprojektować ulotkę informacyjną dla mieszkańców gminy Wilkowice o tematyce proekologicznej dotyczącą dbania o czystość powietrza w Naszym regionie.

Pracę konkursową należy wykonać ręcznie na papierze dowolną techniką, która nie będzie przestrzenna, np. farbami, kredkami, ołówkiem, tuszem itp.

Termin oddania prac: 10.05 – 16.05.2022r. (prace można złożyć u wychowawcy, w sekretariacie lub u  p. Barbary Szypuły).

W części podsumowującej konkursu wygrana praca zostanie wydana w formie ulotki i rozpowszechniona wśród mieszkańców naszej gminy.

Ekobroszura – regulamin konkursu

OŚWIADCZENIE

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status