Konkurs dla dzieci przedszkolnych z rodzicami – „Coś z niczego”

Drodzy Rodzice!
Gorąco zachęcamy do udziału w naszej kolejnej akcji. Tym razem chodzi o działania proekologiczne. Aby wziąć udział w konkursie, należy wraz dzieckiem wykonać pracę mająca charakter użytkowy (przedmioty codziennego użytku) z wykorzystaniem surowców wtórnych. Prace należy sfotografować i przesłać zdjęcie na adres mailowy michalinakepys@gmail.com do 15 marca 2021 r. W tytule należy wpisać „Konkurs Coś z niczego”. W opisie proszę podać imiona i nazwiska autorów pracy. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone oraz zgromadzone na wystawie w naszej placówce.