KIERMASZ WIELKANOCNY

    Święta Wielkiej Nocy tuż, tuż…, dlatego w poniedziałek 27 marca 2023r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Mesznej odbył się kiermasz przedświąteczny.

         Przygotowane przez Radę Rodziców oraz nauczycieli stoiska obfitowały w słodkie wypieki: ciasta, muffinki oraz  babki wielkanocne.  Takim pysznościom trudno było się oprzeć, w związku z tym uczniowie, pracownicy szkoły oraz rodzice z chęcią kupowali wszelkie smakołyki oraz łakocie. Uwagę wszystkich odwiedzających przyciągały jednak w szczególności  ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów: stroiki, kartki, zające, pisanki i wiele innych. Już od kilkunastu dni dzieci wraz w wychowawcami klas przygotowywali te cuda. Warto zaznaczyć, iż wszyscy uczniowie  zaangażowali się w wykonanie świątecznych dekoracji. Poświęcony czas oraz serce zaowocowały pięknymi, kolorowymi pracami. Największą satysfakcję sprawił dzieciom  fakt, iż  ozdoby wykonały samodzielnie.

         Dziękujemy Dyrekcji, Radzie Rodziców, pozostałym rodzicom, nauczycielom, a w szczególności uczniom za przygotowanie tak wyjątkowego dnia. Zebrane przez Radę Rodziców środki zostanę przekazane na rzecz uczniów naszej placówki.

                                                                                         Kinga Kowalska

 

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status