Dzień Życzliwości i Pozdrowień w przedszkolu

           We wtorek 23 listopada dzieci z wszystkich grup obchodziły Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który przypada 21 listopada. Był to dzień pełen uśmiechów, dobrych uczynków, miłych słów oraz pozytywnych emocji. Dla podkreślenia wyjątkowości tego dnia, wszyscy przygotowali stroje w radosnym, żółtym kolorze. W tym dniu odwiedziły nas Panie ze szkoły – Pani Marzenka, Pani Mirka oraz Pani Monika, które rozmawiały z przedszkolakami o tym czym jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym i jak okazywać życzliwość na co dzień. Przypomniały dzieciom magiczne słowa: „proszę, przepraszam, dziękuję” oraz sytuacje w jakich należy ich używać. Na zakończenie odwiedzin dzieci otrzymały piękne  medale oraz słodki poczęstunek – cukierki. W grupie II postanowiliśmy na zakończenie dnia wybrać Króla i Królową Życzliwości – dzieci na podstawie całodniowej obserwacji uznały, że tytuły te należą się Julkowi i Kamilce. W grupie III dzieci wykonywały dla swoich przyjaciół kartki przyjaźni. Dzień ten utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym nie tylko od święta, ale i na co dzień!

Więcej zdjęć z realizacji innowacji „Magiczna moc bajek” znajdą Państwo klikając w poniższy link – https://drive.google.com/drive/folders/1O2V_iSfLMR-8_ND-hU9FvEoY2r-_fR-k?usp=sharing

 

 

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status