Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dnia 01.06.2022 r. już tradycyjnie w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka jednak po pandemicznej przerwie zorganizowano Dzień Sportu. Cała szkoła spotkała się, by w duchu sportowej walki rywalizować, jednoczyć się we wspólnych dążeniach i zmaganiach. Klasy młodsze rywalizowały w godzinach dopołudniowych, a klasy starsze po południu.
Pomimo wcześniejszych zapowiedzi opadów – pogoda nam dopisała. Było nawet aż za gorąco. Co chwilę – szczególnie po południu szukaliśmy cienia aby nieco odetchnąć i napić się wody.
Głównym celem imprezy było promowanie wśród naszych uczniów aktywnego wypoczynku poprzez udział w zawodach i konkursach o charakterze rekreacyjno- sportowym.
Wszystkie klasy rywalizowały między sobą w konkurencjach sportowych – były to różnorodne tory przeszkód, przeciąganie liny, zabawy z chustą oraz gry zespołowe: piłka ręczna, koszykówka itp. Wszyscy uczniowie starali się rywalizować w myśl zasady „fair play” zdobywając jednocześnie dla swoich klas jak największą liczbę punktów. Walczyli dzielnie, z zaangażowaniem do samego końca.
Dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci, gdyż świetnie bawiliśmy się promując aktywność fizyczną. Nie ma chyba na świecie osoby, która nie słyszałaby, że sport to zdrowie oraz, że uprawiając go nasze organizmy wydzielają endorfiny czyli hormony szczęścia;) Zatem: zachęcamy wszystkich do ćwiczeń!
Serdecznie dziękujemy Radzie Sołeckiej za zasponsorowanie dzieciom słodyczy oraz soczków!!

 Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status