DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W MESZNEJ

Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Mesznej informuje, że Przedszkole Publiczne w Mesznej pełni dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu 2022 roku.

Zapisy dzieci na dyżur wakacyjny będą się odbywać do wyczerpania miejsc od 16 do 31 maja 2022 r do 15.00.
Dokumenty do zapisu można pobierać ze strony internetowej placówki
www.meszna.edu.pl lub w sekretariacie placówki. Rodzice wypełniają odpowiednią deklarację. Oddzielna deklaracja jest dla dzieci uczęszczających do przedszkola w Mesznej, a oddzielna dla dzieci uczęszczających do pozostałych przedszkoli Gminy Wilkowice .
Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w Mesznej wypełniają deklarację zgodnie z oddanym dokumentem dotyczącym „Potwierdzenia woli korzystania przez dziecko z wychowania przedszkolnego w miesiącu wakacyjnym”.

D E K L A R A C J A w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego w miesiącu sierpniu 2022 roku dla dzieci uczęszczających do PP w Mesznej w roku szk. 2021/2022 – pobierz

D E K L A R A C J A w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego w miesiącu sierpniu 2022 roku dla dzieci nieuczęszczających do PP w Mesznej w roku szk. 2021/2022pobierz

Wypełnione dokumenty oddajemy w sekretariacie placówki.
Nie oddajemy wypełnionych dokumentów pocztą elektroniczną.