Bale karnawałowe w grupie I i II

W czwartek4 lutego 2021 roku nasze przedszkole odwiedziły tłumy barwnych postaci. Od samego rana do salmaluszków i średniaków schodzili się superbohaterowie, księżniczki, zwierzątka, piłkarze, policjanci i liczne bajkowe postaci. Wszystkie panie z wielką uwagą musiały przyglądać się przychodzącym, aby dostrzec, kto tak naprawdę ukrywa się pod pięknym przebraniem. W tym dniu wejście każdego przedszkolaka do sali było witane wielkim entuzjazmem, koledzy i koleżanki z zachwytem oglądali swoje stroje, odgadywali kto za kogo się przebrał, a także z wypiekami na twarzy uzgadniali, która księżniczka ma najpiękniejszą sukienkę, a który z superbohaterów jest najsilniejszy. Wszyscy z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie balu, którego początek zaplanowany był tuż po śniadaniu. Niestety ze względu na pandemię dzieci z wszystkich grup przedszkolnych nie mogły zebrać się razem na zabawie, dlatego też każda grupa bawiła się we własnej sali. Po śniadaniu wszystkie przedszkolaki ruszyły do tańca – były grupowe pląsy, pociągi, pokazywanki, a także tańce dowolne do ulubionych dziecięcych hitów. Oczywiście nie zabrakło prezentacji strojów oraz licznych konkursów. Organizatorzy zadbali także o słodki poczęstunek, który wzmocnił przedszkolaków w połowie zabawy i dodał im sił do dalszych tańców. Zwieńczeniem obu balów było zrobienie pamiątkowych zdjęć, które na zawsze przypominać nam będą ten wyjątkowy dzień.