Bal karnawałowy w grupie III

Co wspólnego ma bal karnawałowy z recyklingiem? W grupie sześciolatków bal odbył się na styku dwóch tematów „Less waste czyli mniej śmieci” oraz „Baśnie, bajki bajeczki”. Postanowiliśmy to wykorzystać i w miarę możliwości przygotować karnawałowe przebrania z użyciem niepotrzebnych kartek, kartonów, płyt CD, materiałów, folii, plastikowych nakrętek itp.

Pozostałe stroje prezentowały się równie imponująco.

Wesoła muzyka przygrywała a dzieciaki świetnie się bawiły przy swoich ulubionych przebojach. Nie mogło zabraknąć ulubionych zabaw dzieci i bajkowych zagadek. Chwilę wytchnienia umilił słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.