życzenia świąteczne

Najserdeczniejsze życzenia – zdrowych, bo zdrowie jest najważniejsze, pełnych miłości, bo miłość nadaje naszemu życiu sens, radosnych, bo radość to światło naszego życia, świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas wykorzystamy jak najlepiej i da nam siłę, wiarę i nadzieję na przyszłość.

A w związku z nadchodzącym Nowym Rokiem 2021 – chcemy podziękować Państwu za dotychczasową współpracę oraz życzyć wszystkim wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień, spełnienia marzeń i planów w nadchodzącym roku.

Składa dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Mesznej

Pastorałka – „Największy Gazda”

Pastorała w wykonaniu zespołu Rokiczanka – Od serca do ucha”

Kolęda w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka – Nowy rok bieży”