Wigilii przyszedł czas…

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę.Zgodnie z tradycją we wtorek 22 grudnia dzieci uczestniczyły w uroczystym świątecznym wigilijnym obiedzie. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa nie było możliwe zorganizowanie wspólnej uroczystości dla wszystkich przedszkolaków. W związku z tym każda z grup świętowała w swojej sali – pamiątkowe zdjęcia, wspólne śpiewanie kolęd oraz rozmowy przy wigilijnym stole sprawiły, że wszyscy poczuli świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!