Wizyta Świętego Mikołaja

W piątek 4 grudnia 2020r. nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie kazał długo na siebie czekać, dzwonkiem oraz głośnym pukaniem do drzwi oznajmiał swoje przybycie -po kolei odwiedzając wszystkie dzieci w ich salach przedszkolnych. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu, dlatego też bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Przedszkolaki z wypiekami na twarzy przyjmowały prezenty, a następnie podziękowały Mikołajowi cudownymi piosenkami i wierszami. Oprócz pełnego worka prezentów Święty Mikołaj przywiózł ze sobą też dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, pytał czy były grzeczne, zachęcał dosłuchania rodziców oraz pań w przedszkolu.

Miło spędzony czas uświetniły pamiątkowe zdjęcia.Wizyta Mikołaja z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci, żałujemy jedynie, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku…Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status