Wizyta Świętego Mikołaja

W piątek 4 grudnia 2020r. nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie kazał długo na siebie czekać, dzwonkiem oraz głośnym pukaniem do drzwi oznajmiał swoje przybycie -po kolei odwiedzając wszystkie dzieci w ich salach przedszkolnych. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu, dlatego też bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Przedszkolaki z wypiekami na twarzy przyjmowały prezenty, a następnie podziękowały Mikołajowi cudownymi piosenkami i wierszami. Oprócz pełnego worka prezentów Święty Mikołaj przywiózł ze sobą też dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, pytał czy były grzeczne, zachęcał dosłuchania rodziców oraz pań w przedszkolu.

Miło spędzony czas uświetniły pamiątkowe zdjęcia.Wizyta Mikołaja z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci, żałujemy jedynie, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku…Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!