Tydzień z dinozaurami

Wszystkie dzieci lubią opowieści o dawnych epokach, odległych czasach. Jeśli poparte jest to środkami wizualnymi i aktywnością dzieci wtedy wszyscy bardzo się angażują i przeżywają. Tydzień z dinozaurami w roli głównej sprawił, że wszystkie dzieci z grupy starszaków aktywnie uczestniczyły w zajęciach, wykazywały się dużą wiedzą na temat dinozaurów, z łatwością wymawiały ich trudne nazwy. Na podsumowanie zdobytych  wiadomości dzieci prawidłowo  rozwiązały quiz i z wielkim zaangażowaniem wykonały makietę.