Wspieramy bibliotekę Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Wilkowicach

Szanowni Państwo

Zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie naszego konkursu bibliotecznego „1000 powodów, by czytać”. Jest to konkurs ogólnopolski, w którym jako jedyna szkoła w gminie bierzemy udział. Nagrodą jest 1000 książek do biblioteki. Niestety marnie głosujemy :(. Potrzebujemy pomocy. Stąd też prośba kierowana do Państwa o umieszczenie informacji o konkursie na Waszych stronach internetowych i zachęcenie do oddawania głosów na SP 1 w Wilkowicach. Poniżej przesyłam informację jak głosować.

Andrzej Pobożny – Dyrektor Szkoły

WSPIERAMY BIBLIOTEKĘ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W WILKOWICACH

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie „1000 powodów, by czytać”. Uczniowie wykonali piękną pracę plastyczną nt. książki Sary Pennypacker pt. „Pax”. W kilku zdaniach zachęcili do przeczytania tej właśnie książki. Teraz prosimy Państwa o pomoc w internetowym głosowaniu na naszą pracę. A jest o co walczyć. Zwycięskie szkoły otrzymają 1000 książek do biblioteki szkolnej. Prosimy o codzienne głosowanie na Szkołę Podstawową nr 1 w Wilkowicach oraz przesłanie tej informacji swojej rodzinie, znajomym…:)

Czekamy na Państwa głosy a nasze biblioteczne regały już czekają na te książki.

Jak zagłosować – kilka praktycznych wskazówek.

1. Należy pobrać wybraną aplikację ze strony www.empik.com/biblioteki wg instrukcji.
  2. W aplikacji Empiku w dolnym pasku wybrać „Start”.
  3. W górnej części ekranu pojawi się ruchomy pasek.
  4. Przewijając go, natrafimy na informację o konkursie (na niebieskim tle).
  5. Wybieramy szkołę ponad 120 osób i wpisujemy miejscowość lub kod pocztowy.
  6. Oddajemy głos codziennie 🙂

Andrzej Pobożny