Ograniczenie funkcjonowania szkoły

Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mesznej  informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, wchodzącym w życie z dniem 30 listopada 2020r. do 3 stycznia 2021r. na obszarze całego kraju ogranicza się funkcjonowanie szkół. Klasy I – VI będą realizowały zajęcia w trybie zdalnym. Zajęcia specjalistyczne i rewalidacyjne za zgodą rodziców będą realizowane na terenie szkoły.