Mapa Ekotwórców

Drodzy Rodzice,

Pod tym adresem  chciałabym stworzyć bazę miejsc i osób, u których można się zaopatrzyć w ekologiczne produkty- żywność, kosmetyki, chemię gospodarczą i inne eko-przydasie w gospodarstwie domowym. Mapa Ekotwórców jest uzupełnieniem programu Zdrowi z Natury, gdyż to od Was – Rodziców zależy, jakie produkty jedzą i używają nasze przedszkolaki. Tę bazę tworzę dla całej naszej społeczności, ale chciałabym ją tworzyć wspólnie z Państwem. Więc jeśli znają Państwo, jeszcze jakieś miejsca, których nie ma na mapie, proszę o kontakt mailowy michalinakepys@gmail.com. Gdyby chcieli Państwo dodać drobnych  hodowców, gospodarzy, pszczelarzy, wyrobników, proszę najpierw zapytać o zgodę, bo mogą oni nie być przygotowani na większy popyt.

Michalina Matlak