Nasz zespół na Bystrzańskich Godach

ANIMATO NA BYSTRZAŃSKICH GODACH

Dnia 23 stycznia 2022 roku na Biwaku w Bystrej odbył się przegląd grup kolędniczych XII Bystrzańskie Gody-Kolędnicy Przebierańcy. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bystra „Bystrzańska Inicjatywa”. Przegląd był podzielony na dwie części. W pierwszej prezentowały się grupy kolędnicze dziecięce, a w drugiej dorosłe. Zespoły oceniane były za prezentowane kolędy, pastorałki, powinszowania bożonarodzeniowe i noworoczne oraz stroje.
Zespół Animato przebrany w tradycyjne stroje kolędnicze zaprezentował następujące kolędy i pastorałki: Pójdźmy wszyscy do stajenki, Skrzypi wóz, Kolędnicy wędrownicy, Jeszcze nie czas, Gore Gwiazda Jezusowi oraz powinszowania noworoczne.
Występ został przyjęty bardzo ciepło i nagrodzony gromkimi brawami przez publiczność.

Dziękujemy Państwu Joannie i Szymonowi Ulrych za wspólne kolędowanie i ubarwienie swoją grą na gitarze i kontrabasie występu zespołu.

Back To Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status